Придбати ретро люстри

В минулі часи такого матеріалу як пластик не існувало, тому при виробництві світильників переважність віддавалась таким видам як – дерево, скло, кераміка та металеві сплави. Тому усі сучасні моделі виготовляються з умовою максимальної схожості з цими матеріалами. Головною відмінністю люстри в стилі ретро є не тільки класичний вигляд, а й деякі штучні потертості, та тріщинки на поверхні виробу, які посилюють ефект старовинного походження. Таки особливості дають можливість створити неповторний виріб, з реальним виглядом антикварного світильника. В асортименті компанії Gigambarelli у наявності представлені моделі підвісних світильників, які відрізняються надзвичайними формами та якостями. Ви можете придбати люстри ретро для кухні, коридору, спальні чи вітальні.

Люстри ретро: переваги та зручності

Самим розповсюдженим матеріалом виготовлення є скло, та спеціальні пластичні полімери. Основною перевагою всіх моделей є екологічність виробу і повна безпека для здоров’я людини. Висока якість італійського скла відповідає усім міжнародним стандартам міцності, тому вироби Gigambarelli мають найдовші терміни використання. Виконання у антикварному вигляді, дає можливість універсальної інтеграції до любого дизайну інтер’єру офісного приміщення, чи квартири. Вінтажні люстри в ретро стилі дуже гармонійно доповнюють всі сучасні інтер’єри, та роблять приміщення особливо приємними та затишними. Основна перевага усіх моделей – це особлива зручність освітлення, яке не шкодить вашому зору, а навпаки зберігає очі, та дбайливо допомагає орієнтуватись у приміщенні.

Недорогі вiнтажні люстри

Люстри ретро стиль – це особлива сполука декількох, головних якостей: висока функціональність, якісне виготовлення та оригінальна форма. Кожна модель перевіряється з дуже особливою ретельністю, тому придбання в нашому магазині – це довготривала гарантія надійної працездатності. Ви маєте можливість заказати чи купити будь яку позицію товару, за найменшими цінами, адже наша компанія працює постачальником усієї електрики. В асортименті нашого магазину завжди у наявності усі представлені моделі недорогих вантажних люстр. Ми маємо можливість підібрати та доставити будь яку позицію товару у будь-який куток міста Львова.

Особливості вибору

Яку б модель ретро люстри Ви не обрали, головне наше бажання це те, щоб вона припала до смаку та подобалась Вам увесь час використання. Світильники у ретро стилі італійського виробництва – це особливі деталі сучасного інтер’єру, яки наповнюють вашу домівку величчю, та таємничою загадковістю аристократичної епохи. Ми з радістю допоможемо Вам зробити квартиру чи офіс неповторним та унікальним приміщенням, яке стане колискою Вашого успіху та щастя!