1 / 41234

Вінтажна проводка

Будь-яка будівельна споруда постійно потребує електрифікації для комфортного проживання. Для тих, хто вважає за краще поєднувати безпеку з естетикою інтер’єру, сучасна промисловість пропонує ретро провід. Щільна з гарним блиском проводка монтується в приміщеннях незалежно від типу його споруди. Завдяки простоті установки широко використовується в телекомунікаційних та комп’ютерних мережах.

Ретро проводка – технічні особливості

Ретро проводка на ізоляторах є сучасним електрообладнанням, що відповідає всім вимогам безпеки. Кабель має дво-і трижильне виконання різного січення, мідна середина і оболонку з ПВХ пластику, обплетений з натурального шовку. Маркування виробу виконане відповідно до євростандартів, поділяється на категорії і колір: чорний, білий, коричневий, золотий, бронзовий, мідний, слонова кістка.

Ретро провід часто застосовується для підключення інтернет з’єднань і розеток під телевізор. Монтується він за всіма вимогами виключно на ізолятори з порцеляни, колір яких можна підібрати до витої електропроводки. Виняткова фурнітура надійно фіксує провід на стіні, не створює провисання. Виготовляється вона з порцеляни, вартість її залежить торгової марки.

Вінтажна проводка: переваги

Серед переваг ретро проводки варто відзначити наступні:

  • Головне достоїнство відкритої проводки на ізоляторах – не потрібно виконання масштабних робіт. Провести установку електричної фурнітури Ви можете вже по завершенню ремонтних заходів. Крім цього, значно зменшується час монтування електрики.
  • Ретро провід має ідеальні характеристики. На вибір кожного клієнта величезний асортимент кольорів. Якщо Ви плануєте створення відкритої проводки як частина декору кімнати, можна підібрати яскраве забарвлення. Якщо не хочеться, щоб електрика була помітна на тлі стіни, слід вибирати кольорову гамму в тон з інтер’єром.
  • Ще один аргумент на користь того, щоб вінтажна проводка ремонтопридатна. Якщо проводка проведена в стіні, потрібно виконання об’ємних робіт з виявлення несправності. Коли це відкритий варіант – в будь-який час є можливість змінити положення електрики, а також виконати всі заходи щодо ремонту. Ретро провід давно проявив свої позитивні сторони на практиці, наділений особливими функціями захисту від хімічних і механічних впливів він довговічний при використанні. Витий провід відмінно згинається і витримує максимальне навантаження. Різноманітність кольору допомагає без додаткових зувиль розібратися в призначенні комунікацій.
    У нашому інтернет магазині представлений широкий асортимент вінтажної проводки. Купити у нас можна кабель чи провід з різним січенням.

Переваги інтернет магазину GiGambarelli

Щоб придбати продукцію високої якості пропонуємо скористатися послугами нашого магазину. У нас Ви завжди знайдете необхідні електротехнічні деталі. Це можливість купити не тільки ретро проводку, а й підібрати потрібні керамічні комплектуючі для оформлення інтер’єру. Весь товар сертифікований, цінова політика представленої електропроводки відповідає всім нормам якості та безпеки.

На сьогоднішній день стало популярним прокладатися зовнішню проводку в дерев’яному будинку ретро-кабелем (скрученим дротом) на ізоляторах. Особливо доцільно його використання в будинках з оциліндрованих колод.