Ретро проводка FUSION на трубках

Ретро проводка в інтер’єрі

Деякий час тому не було стін з бетону, кольорового телевізора чи можливості проводити час в Інтернеті. А був лише добротний дерев’яний будинок, де витий провід протягнутий до вимикача, щоб лампочка Едісона могла світити темними вечорами. Варто лише повернути спеціальну ручку, все – у будинку є світло. Мабуть багатьом сучасним людям це здасться скучним і втомлюючим. Тільки ось, чому ж все частіше власники заміських будинків і дач замовляють таку послугу, як ретро проводка в інтер’єрі, як прикраса їх житлового простору.

Ретро-проводка в трубах – в чому привабливість?

Подібний кабель дійсно дивно буде виглядати в інтер’єрі котеджа з дерева:

  • багато хто прийде в захват від натуральних матеріалів, з яких виготовляється ретро електрика – це кераміка, дерево і метал для рамок, а також ручок вимикачів;
  • якщо трошки попрацювати і поекспериментувати, то можна дійсно вдало і ефективно поєднувати кольорову гаму вимикачів, рамок, а також поворотних ручок, завдяки чому вони красиво впишуться навіть в сучасні дизайнерські ідеї.

А вас цікавить, в яких інтер’єрних стилях ретро проводка найбільш ефектно виглядає? Швидше за все, це класика і прованс, лофт і гранж, а також вінтаж.

Ретро проводка в інтер’єрі – деякі нюанси

Ця проводка не просто альтернатива, нехай цікава і стильна, зовнішньому кабелю, який має пластмасові вимикачі, але також дивовижна і стильна прикраса інтер’єру будинкаа – це по-справжньому оригінальне і відносно недороге рішення. А ще це найбезпечніший метод, за допомогою якого прокладається електрика.

Подібну електропроводку в житловому будинку необхідно робити зовнішньою, вона дуже комфортно війде в будь-яке стильне рішення. Напевно, якщо б ще в давнину в будинках була електрика, тоді в кожному житловому просторі був би саме такий кабель. Але, варто сказати, що і на зістарених штучно стінових конструкціях чи стельових балках, на цегляних стінах чи дубових підлогах, вона буде дивитися одинаково цікаво і ефектно. Це ще питання, куди краще вона підійде, в дерев’яний будинок чи цегляний котедж. Адже змішання стилів призводить до надзвичайно дивовижного результату.

 

Ретро-проводка в трубах – незмінний атрибут лофт стилю

Підійдет подібне рішення і для вулиці. І хоча ретро-електрика сама по собі володіє високим рівнем безпеки, але якщо її заховати в труби, ця якість збільшується в кілька разів.

Самі труби можна брати різного діаметру, і покриття пропонується будь-якого кольору. Якщо вибрати мідні трубки, то вони захистять кабель від негативного впливу зовнішнього середовища. Якщо ж кабель, виготовлені в металевій трубі, то такий виріб дійсно відповідає найжорсткішим і високим критеріям надійності і безпеки.

Такий кабель буде служити максимально тривалий період. Пам’ятайте, що саме для інтер’єру лофт зовнішня проводка в стилі ретро, захована в труби, буде яскравою і такою родзинкою, що запам’ятовується.