Настінні світильники

Ретро світильники для сучасного освітлення

При будівництві та ремонті дуже велику роль усі проектанти відводять правильному створенню необхідного освітленню приміщення. Сучасні дизайнери постійно оновлюють форми та стилі, змінюючи уявлення про модні тенденції у новітньому інтер’єрі. Особливу, та дуже важливу роль займають у цьому напрямку, створені останні світильники в ретро стилі від італійського виробника, компанії GiGambarelli.

Світильники ретро – яки особливості й переваги?

Основна відмінність такого видатного дизайну – максимальна можливість гармонійної інтеграції у будь-який сучасний інтер’єр. Ретро світильники доповнять модні тенденції, самих вибагливих дизайнерських рішень. Дуже важливою відмінністю є те, що ці моделі допоможуть корегувати уявлення та сприятливість приміщення, а в деяких випадках навіть приховати недоліки інтер’єру. При цьому не порушується основна функціональність – якісне освітлення.

Слідуючи переваги – це актуальність і якісне виконання. Майже усі власники, хто придбав такі моделі, напевно знають – ці позиції товару ніколи не вийдуть з моди. Хто вирішив ретро світильники купити, той зробив правильне рішення, адже ретро стиль – це згадка про щасливе дитинство, наповнене дбайливим затишком. В усі періоди часу мають великий попит таки моделі, як – ретро торшери, металеві світильники, та особливі, аристократичні люстри, самих різних форм і концепцій.

Найбільш популярні світильники в ретро стилі

  • 1.Ретро люстри – найбільш розповсюджена модель, яка підкреслює вишуканість смаку, та неперевершеність стилю, при створенню сучасного образу будь якого приміщення. До цієї лінійки відносяться вантажні люстри, які спроможні змінити, оновити та доповнити усі сучасні інтер’єрні рішення.
  • 2.Ретро торшери – дуже популярне рішення, для створення окремої зони освітлення. Такий освітлювальний прилад ідеально підходить, як окрема деталь поряд з кріслом, софою, чи ліжком. М’яке освітлення – основа оздоровчого, та комфортного відпочинку.
  • 3. Абажур – дуже рідкісна модель сучасного світильника, яка змінює уявлення про витонченість, та недоторканність краси. Ця особлива форма виконання, дозволяє створити образ тихого, та затишного куточка, де можна відпочити від буденних справ, та відновити свої сили.

Світильники в стилі ретро – купити та замовити

Пропозиції нашого магазину – це витончена серія ретро моделей, які доповнять сучасний інтер’єр, та змінять уявлення та сприйняття образу вашого приміщення. Наша компанія спроможна підібрати таку пропозицію товару, яку стане невідокремною частиною Вашої квартири чи офісу. Якщо Вам потрібен вишуканий світильник – запрошуємо до нашого магазину. Італійська продукція GiGambarelli – це європейська якість й довготривале використання!