Інтерв’ю з Ilario Gambarelli

Інтервю з Ilario Gambarelli

Людина розуміє все … Крім особливо простих речей

 

“У 1992 році в Arceto, маленькому італійському містечку, була створена компанія GI Gambarelli.

Ilario, її власник, вирішив відновити те, що вже було колись зроблено до нього … і … як це часто буває, проста річ, про яку давно забули, чарівним чином повертається у тренд …”

– п. Gambarelli, розповів нам свою історію. Як розпочалася ваша подорож у галузь електротехнічних матеріалів?

– Я практично народився і виріс у цьому середовищі. У мого батька був магазин з продажу електричного матеріалу.

В дитинстві, я бавився татовими вимикачами і розетками, а не машинками, як інші діти. Я їх розбирав, і мій бідний тато завжди мене лаяв. Потім, коли я став старшим, він пояснив мені, як це насправді працює. Він також брав мене з собою, коли консультував своїх клієнтів.

– Отже, ви начебто пішли по стопах свого батька?

– Можна і так сказати. Пізніше я знайшов свій власний шлях, який спеціалізується в галузі зовнішнього електричного матеріалу та освітлення в стилі ретро, і я почав дублювати продукцію минулих років, так, як це було в 1920-і роки.

– Чи Ви також виробляєте освітлення?

– Звичайно, ми про це  подумали також. Не може бути система освітлення завершена без ламп,  люстр і т.п.

– Отже, електрична система є в комплекті з лампами?

– Точно. Ми пропонуємо повну систему, в гармонії до ретро-стилю. Мало того, ми також адаптовуємося до потреб сьогодення, телефонні розетки, виходи, і до завтрашнього дня, що би там не винайшли у майбутньому. Пам’ятайте, що: GI Gambarelli  – це вчора, сьогодні і завтра.

– Це звучить як справжня пристрасть, а не “робота”

– Я завжди любив цей старовинний стиль;  ці прекрасні будинки з каменю, дерева, кругляка чи цегли з “ностальгічним” зовнішнім виглядом.

– Отже для будинків з каменем, деревом, кругляком чи цеглою підходить такий продукт як GI Gambarelli?

– Взагальному, так, але не тільки для них. Їх також можна пропонувати для різних типів проектів, таких як ремонт фортів і замків.

– Хіба люди в більшості не схиляються до модерну?

– На щастя, не завжди. Або тому, що немає іншого вибору (я говорю про, наприклад, ремонт будівель культурної спадщини з фресками і так далі), або через популярність ретро-стилю. Наш продукт також застосовується в поєднанні з сучасними технологіями, такими як, наприклад, домашньої автоматизацією.

– А монтаж? Чи сучасним інсталяторам легко встановити продукцію “минулого”?

– Це не складно. Ви бачили нашу інструкцію з встановлення? Будь-яка людина може встановити це у своїх власних будинках.

Крім того, у нас є технічний відділ, який в основному має справу з великими проектами, але також доступний, щоб відповісти на запитання, які можуть виникнути.

– п. Gambarelli, що є вашим професійним секретом?

– Мій професійний секрет? Те, що я до цього часу продукую в абсолютно традиційний спосіб і маю успіх там, де інші капітулювали.

– Так?

– GI Gambarelli означає, СПРАВЖНЯ БІЛА ПОРЦЕЛЯНА і абсолютно не кераміка!

У чому різниця?

Ваша дружина йде в магазин і бачить один набір посуду з кераміки, а інший з порцеляни:

На ваш погляд, що вона вибере?

– Ну, очевидно. Я розумію вашу точку зору …

– Жарти жартами, ми говоримо про два різних світи. Кераміка є … просто копія, яка, очевидно, може бути альтернативою, але якщо ми говоримо про продукт з минулого, з його елегантністю, унікальності і довговічністю, то він повинен бути з порцеляни! Навіть не спеціаліст відразу зрозуміє різницю.
Доречі, кераміку дуже легко виробляти, але давайте не будемо вдаватися в технічні подробиці.

– Спробуйте пояснити це нам, якщо можете?

– Я мав би говорити про ступінь випалу, видалення матеріалу після випалу і так далі, але я волів би позбавити вас від цієї нудної теми.

– Добре, тоді розкажіть нам трохи про еволюцію вашої компанії

– Мушу сказати, що компанія доволі виросла з моменту її створення. Я починав як невеликий “на всі руки” майстер, але зараз знаходжуся у структуризованій компанії, яка є лідером у цій промисловості в Італії.

– Так що все здається прекрасним?

– Ну … прекрасно це сильно сказано. Що я можу сказати, що ми наполегливо працюємо, і зі всією душею. Побачити продукти, які були давно забуті, але їм дали нове життя це чудово. Але я повинен сказати, що найбільше задоволення для мене це успіх, який ми заслужили з людьми і їх здатністю трансформувати продукти GI Gambarelli в істинній моді.