Ретро лампи

У вінтажних ретро – лампах є кілька основних фішок, взаємопов’язаних між собою. Одна з них – теплий спектр світла, яке близьке до сонячного спектру на заході. Завдяки такому спектру на підсвідомому рівні кімната робиться більш затишною і сприяє розслабленню і заспокоєнню. Також, так як нитка розжарення в таких виробах розжарюється слабше, ніж в звичайних, очі не болять при їньому світлі, і можна насолоджуватися в напівсутінках.

Якщо Ви бажаєте змінити на краще інтер’єрне рішення, наприклад, в кафе чи ресторані, але при цьому недорого витратитися, найкращим рішенням буде купити ретро лампу. По суті, потрібно всього лише взяти мінімалістичні світильники і вкрутити в них лампочку, і дизайн відразу перетвориться. Можна використовувати таке світло і вдома. Вінтажні настільні лампи створюють в кімнаті візуальний ефект палаючого каміна.

Вінтажні лампи

Як і будь-які інші електротехнічні вироби, такі лампи наділені своїми достоїнствами. Серед їх плюсів можна відзначити наведені нижче гідності:

  • У них не міститься ртуть і вони енергозберігаючі, чого не скажеш про звичайні лампи.
  • Передача кольору близька до природного спектру.
    Завдяки наявності фігурної нитки напруження вони привабливі на вигляд.
  • Допустиме їх підключення до стандартного патрону.
  • Вантажні лампи ретро – це стильно, економічно, практично і відносно недорого.Багато дизайнерів і декораторів часто застосовують в роботах такі атрибути, як вінтажні лампи, так як вони є прекрасним декоративним елементом. Завдяки ним створюють романтичність в приміщеннях будинків і квартир. Використовуючи подібні прийоми можна створити дизайн, що відображає ексклюзивність, оригінальний підхід і ідеальний смак.

Вінтажні настінні лампи GiGambarelli

Наш інтернет магазин пропонує широкий асортимент вінтажних ретро ламп. Також у нас можна вибрати і іншу необхідну електрику: проводку, розетки, світильники, бра і так далі. Ми пропонуємо найкраще поєднання зовнішньої електричної проводки, яка стала популярна з початку 20 століття, і освітлювальними приладами в стилі ретро, ​завдяки цьому можна створити нетривіальний і благородний інтер’єр.

Замовити у нас ретро лампи просто!

Для покупки продукції в нашому інтернет магазині потрібно вибрати модель лампи та розети з порцеляни і деревяну накладку.

Якщо у Вас виникли питання щодо оформлення замовлення або бажаєте дізнатися докладніше про вінтажні ретро лампи, можете зателефонувати на контактний номер нашого магазину. Консультанти завжди готові надати розгорнуті відповіді на Ваші запитання. Доставка товару здійснюється по всій Україні. Якщо Ви перебуваєте у Львові, запрошуємо Вас в наш салон-магазин за адресою м.Львів ТЦ “Три слони” (- 1 поверх).